PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka?

PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka?

Od kilku lat popularne stało się organizowanie urodzin dla najmłodszych poza domem. Nasze dzieci są zapraszane na różnego rodzaju kinder bale i nic dziwnego, że same chcą również zapraszać.

Wszyscy wiemy jak stresujące jest zorganizowanie przyjęcia urodzinowego, tym bardziej jeśli jubilatem jest kilkulatek, który doskonale wie czego chce. Pomocne okazują się tu sale zabaw, które organizują różnorakie przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Doświadczona kadra takiej sali wie czego może spodziewać się po najmłodszych gościach oraz zna potrzeby ich rodziców tak aby było to najlepsze przyjęcie urodzinowe.

Planując urodziny dla dziecka przygotuj:
- wstępną listę gości,
- datę przyjęcia - zazwyczaj w dni robocze jest taniej,
- przemyśl jaką kwotę chcesz przeznaczyć na urodziny.

Pamiętaj aby zarezerwować termin z wyprzedzeniem (od tygodnia do miesiąca wcześniej w zależności od miesiąca). Można to zrobić osobiście lub telefonicznie. Proponujemy wstępną rezerwację telefoniczną i późniejszą wizytę osobistą w celu dopasowania szczegółów urodzin.

Wbrew pozorom taka impreza urodzinowa wcale nie musi być droga. Bajkoland oferuje kilka opcji poczęstunku dla dzieci, dzięki czemu możemy wybrać droższy lub tańszy pakiet.

Pakiet standardowy zawiera np.: markowe słodycze, batoniki, żelki, chrupki, popcorn, ciastka, cukierki, paluszki, napoje, soki i wodę do picia. W pakiecie zdrowym - tańszym - są np.: paluszki, ciastka bez czekolady, chrupki, popcorn, cukierki i woda do picia (napoje, soki i inne słodycze są do kupienia w barze lub można przynieść własne). Opcję zdrową polecamy szczególnie alergikom, małym dzieciom oraz tym, którzy większość czasu spędzają na zabawie. Tańszy nie znaczy gorszy. Rodzice chwalą bowiem ten pakiet ze względu na jego "lekkość", po takich słodyczach brzuszki ich pociech nie są przeciążone.

Bardzo popularny stał się ostatnio "Pakiet z własnym poczęstunkiem". W tym wypadku rodzice Jubilata sami zadbają o poczęstunek, zastawę oraz dekorację stołu dla dzieci i dorosłych. Jeśli jednak nie masz czasu na zakupy to wybierz inny pakiet, w którym Bajkoland zrobi wszystko za Ciebie.

Hitem są również wielkie bańki mydlane, w których zamykane są dzieci. Dodatkowo każdy maluch może sam spróbować zrobić mega bańkę.

Standardowo każde urodziny zawierają dwie godziny atrakcji z animatorem (po tym czasie można pozostać w Bajkolandzie, a jeśli w naszej sali nie ma kolejnych urodzin to i w sali z poczęstunkiem). Do tego dyskoteka, malowanie twarzy, stroje karnawałowe (księżniczki, motylki, kowboj, batman, spiderman itp.) to tylko część atrakcji, które czekają na dzieci. Konkursy i zabawy w gronie zaproszonych gości rozkręcą każdą imprezę. Podczas zabawy dzieci (oraz dorośli jeśli chcą!) zjeżdżają na zjeżdżalni, pływają w basenie z piłeczkami, skaczą na trampolinie. Ogromną popularnością cieszą się jedyne w okolicy urządzenia pneumatyczne do zabawy z piłeczkami: odkurzacz, fontanna oraz strzelające armatki - tu nigdy nie trzeba wrzucać monet!

xBox kinect to kolejny HIT, który cieszy się niezmienną popularnością. Tym, którzy nie poznali jeszcze tych najnowszych cudów techniki wyjaśniamy, że są to bardzo niezwykłe gry multimedialne. Tu bowiem gra się za pomocą ciała (xBox Kinect). Można tańczyć, kopać piłkę do bramki, rzucać oszczepem itp. i wszystko na wielkim ekranie - ruszając się baardzo! Kto nie próbował, niech żałuje - zabawa gwarantowana - dla dzieci, dorosłych, chłopców, dziewczynek... i tylko w Bajkolandzie!

Zaznaczmy, że większość atrakcji dla dzieci jest bezpłatnie podczas urodzin w Bajkolandzie.

Dodatkowo zamówić można:
- wizytę Tajemniczego Gościa, w tym wypadku podczas urodzin przychodzi do nas Kubuś Puchatek lub Tygrysek. Przybija nam piątkę, przytuli do zdjęcia oraz da się pociągnąć za ucho jeśli zaśpiewasz mu piosenkę :)
- pizzę, która zapełni małe brzuszki przed dużą porcją ruchu i słodyczy,
- kawę, herbatę i ciasto rodzicom,
- połączenie dwóch sal urodzinowych - jeśli chcemy mieć ponad 40 m2 na miejsce z poczęstunkiem, lub trzech - prawie 60 m2
- oraz oczywiście tort - cóż to za urodziny bez tortu! Bajkoland proponuje naprawdę lekkie i smaczne torty z Cukierni Kinga. Cena jest identyczna jak w cukierni, zatem jeśli nie umiemy lub nie mamy czasu na własne wypieki to nie ryzykujmy rozpuszczenia/upuszczenia tortu w drodze na imprezę, wybierzmy tort w Bajkolandzie spośród różnych wzorów oraz smaków.

Atrakcji jest mnóstwo, do wyboru, do koloru. Nie sposób tu wszystkie opisać. Nie musimy mieć jednak wszystkiego. Polecamy zatem wizytę "u specjalisty". Pracownicy Bajkolandu pomogą nam wybrać interesujące nas (a przede wszystkim nasze dziecko) atrakcje, pakiet z poczęstunkiem, podpowiedzą również jak się przygotować i o czym pamiętać.

Gdy zdecydujemy, że właśnie w Bajkolandzie chcemy spędzić ten jakże ważny (czasem najważniejszy) dzień w życiu naszego dziecka udajemy się do Bajkolandu:
(zarezerwowaliśmy telefonicznie wybrany przez nas termin dużo wcześniej lub od razu na miejscu ustalamy wszystko)
- wybieramy interesujące nas szczegóły urodzin,
- uiszczamy opłatę za salę (w wysokości od 40 zł do 100 zł w zależności od sali) lub za kilka sal gdy chcemy połączenia kilku sal na poczęstunek aby zapewnić naszym gościom maksymalny komfort,
- odbieramy bezpłatne zaproszenia urodzinowe,
- potwierdzamy liczbę dzieci 2 godziny przed imprezą,
- i cieszymy się szczęściem naszego malucha :)

Gdy nie chcemy lub nie możemy odwiedzić osobiście Bajkoland, opłatę za salę możemy również opłacić przelewem, wówczas zaproszenia zostaną wysłane do nas Pocztą Polską a szczegóły ustalimy telefonicznie lub mailowo. Numer konta znajdziemy w zakładce KONTAKT.

Co zrobić gdy nasza pociecha chce zaprosić całą klasę lub grupę przedszkolną na urodziny? Bajkoland wprowadził NOWOŚĆ:
Urodziny jako wycieczka szkolna lub przedszkolna z wychowawcą
. Wówczas zapraszamy całą grupę wraz z nauczycielem na 2 godziny do Bajkolandu (po wcześniejszym ustaleniu z wychowawcą!) - będą to urodziny bez rodziców, podczas zajęć szkolnych lub przedszkolnych. Oczywiście rodzice Jubilata, Babcia czy Dziadek są mile widziani. Nie musimy jednak fatygować rodziców innych dzieci, którzy w tym czasie są w pracy.
Podczas takich urodzin Bajkoland oferuje te same atrakcje, co podczas standardowych urodzin. Główną zaletą takiego rozwiązania jest cena (10 zł za dziecko mniej) oraz oszczędność czasu. Ważne, urodziny takie organizowane są jedynie od poniedziałku do piątku i muszą się zakończyć do godz. 16:00.
Poczęstunek oraz inne opcje można dopasować do właśnych potrzeb. Jak zwykle pracownicy Bajkolandu służą pomocą.

Urodziny można zorganizować tak aby wszystko oddać w ręce Bajkolandu.

W razie pytań lub wątpliwości warto zadzwonić: tel. 85 831 13 41, kom. 733 843 700.

 

Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Lipska 07.02.2016 r.

Data dodania: 2012-05-06 19:41:46

PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka? PORADNIK Jak zorganizować udane urodziny dla dziecka?